Menu

Jak to funguje?Přihlášení

JAK TO FUNGUJE?

Chodíš rád/a na koncerty, festivaly a jiné kulturní akce? Pak jsi tu správně. Během celého roku ti přinášíme vstupenky na ty nejlepší kulturní události v Česku. Sbírej kódy, vyber si z naší nabídky a získej vstupenky se slevou až 50 % nebo dokonce zadarmo.


Získat kódy je snadné, mrkni na náš návod. Lupeny na skvělé fesťáky a koncerty čekají.

Naše hostesky najdeš ZDE

REGISTRACE

Zaregistruj se na www.objevtevicemuziky.cz, vyplň kompletně svůj uživatelský profil včetně údajů z občanského průkazu, které jsou potřeba pro kontrolu věku. Registrovat se můžou pouze uživatelé starší 18 let trvale žijící v České republice. Pro aktivaci svého uživatelského účtu stvrď potvrzovací e-mail, přihlas se a sbírej kódy.


SBÍRÁNÍ KÓDŮ

Unikátní kódy, za které pořídíš vstupenky na hudební a kulturní akce, získáš za nákup produktů Filters, Blue, Activate, Activate Purple Cigarillos, Black, White, Shorts nebo Essential dvěma způsoby:

 • - Za účtenky z jakéhokoliv obchodu, trafiky, baru nebo čerpací stanice
 • - Od hostesek/obsluhy v rámci lokálních promo akcí. Přehled promo akcí najdeš ZDE.


KÓDY ZA ÚČTENKY

 1. 1. Nakup ve kterémkoliv obchodě potřebné množství produktů Filters, Blue, Activate, Activate Purple Cigarillos, Black, White, Shorts nebo Essential.
 2. 2. Uschovej si účtenku, kterou jsi dostal k nákupu.
 3. 3. Účtenku vyfoť nebo oskenuj a nahraj ji do svého profilu.
 4. 4. Zadej počet zakoupených produktů na nahrané účtence. Za jednu účtenku lze získat maximálně 10 kódů.
 5. 5. Před odesláním se ujisti, že je účtenka čitelná a obsahuje název produktu a BKP kód (40místný kód k identifikaci plateb v EET).
 6. 6. Účtenka projde ověřovacím procesem a pokud je vše v pořádku, připíší se kódy v rozmezí 2 hodin do tvého účtu.
 7. 7. Platnost kódu je omezena na 6 měsíců od dne nahrání do tvého účtu a najdeš ji ve svém profilu.

Ukázka vyhovující účtenky
Ukázka nevyhovující účtenky

KÓDY OD HOSTESEK/OBSLUHY

V rámci lokálních promo akcí v trafikách nebo na prodejních místech na festivalech a dalších akcích dostaneš k nákupu produktů Filters, Blue, Activate, Activate Purple Cigarillos, Black, White, Shorts nebo Essential od hostesek nebo obsluhy kartičku s unikátním kódem, který stačí nahrát do tvého profilu.

Nahraný kód lze ihned použít k nákupu vstupenky na vybranou akci. Platnost kódu najdeš na kartičce nebo přímo ve svém profilu. Zajímá tě, kdy a kde najdeš naše hostesky? Koukni na naši mapu ZDE.


VSTUPENKY NA AKCE

Nasbíral/a jsi dostatečné množství kódů? Ujisti se, že máš kompletně a správně vyplněný profil včetně údajů z OP. Je-li vše v pořádku, můžeš přejít k samotnému nákupu vstupenek. Pokud není uvedeno jinak, je možné získat jen jednu vstupenku na akci. Tu lze získat formou:

 • - Zapsání na guest list
 • - E-ticketu
 • - Voucheru

POZOR:

 • - Účast na akci s e-ticketem nelze zrušit.
 • - U vstupu na guestlist probíhá kontrola OP.
 • - Zneužití systému registrací a následný přeprodej vstupenek dalším osobám je přísně zakázán.

Úhrada vstupenek probíhá jedním z následujících způsobů, který je vždy uveden v detailu akce:

 • - Za kódy
 • - Kombinace kódů a doplatku
 • - Placené (se slevou)

Platbu doplatku a placených akcí lze provést přes PayPal nebo bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem obdržíš potvrzovací e-mail s pokyny k platbě. Tuto možnost lze využít nejdéle 5 dní před začátkem akce.


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Registrace na webových stránkách a nabídka akcí a festivalů platí pouze pro kuřáky straší 18 let trvale žijící v České republice. Organizátor si vyhrazuje právo provést jakoukoli změnu pravidel nebo tuto akci kdykoliv ukončit. Množství vstupenek v nabídce je omezeno. Kompletní pravidla této stránky jsou k nahlédnutí v sídle společnosti JT International spol. s.r.o. se sídlem Na Pankráci 127, Praha 4.


Nenašel/a jsi odpověď na své otázky? Tvůj dotaz rádi zodpovíme na e-mailu info@objevtevicemuziky.cz nebo na infolince +420 296 779 106.